269 Lisa Sophie Axmann W 2003 AT Triathlonclub Kagran
323 Jonas Bachinger M 2004 AT  
278 Peter Balogh M 2004 HU Ella Lingens Gymnasium
299 Nina Beck W 2005 AT NÖMS Gerasdorf
276 Laurenz Bertl M 2006 AT VS Gerasdorf
252 Konstantin Bieber M 2003 AT Gerasdorf
280 Jara Binder W 2002 AT  
307 Julia Binder W 2006 AT Dynamo Seyring
304 Bernhard Braunsdorfer M 2006 AT Dynamo Seyring
320 Nina Braunsdorfer W 2004 AT Dynamo Seyring
313 Markus Burian M 2004 AT Dynamo Seyring
321 Felix Burian M 2002 AT Dynamo Seyring
270 Mahawa Cidibe W 2002 AT UAB Athletics
264 Louis Effenberger M 2005 AT FC Kapellerfeld
283 Annika Eibel W 2002 AT Absdorf on the Run
286 Bianca Eller W 2003 AT SC Neustift
279 Daniel Ezike M 2005 AT NAC
273 Tobias Falk M 2005 AT VS Gerasdorf
306 Felix Friedlmayer M 2006 AT Dynamo Seyring
311 Moritz Gamsjäger M 2005 AT Dynamo Seyring
255 Sophie Giller W 2005 AT  
258 Constantin Gsur M 2004 AT Ella Lingens
308 Máté Harangi M 2006 AT Dynamo Seyring
277 Sienna Harrer W 2006 AT VS Gerasdorf
259 Daniel HIEBLER M 2006 AT GTVS Hammerfestweg
300 Lena Hloczek W 2005 AT NÖMS Gerasdorf
297 Christopher Hochleuthner M 2005 AT NÖMS Gerasdorf
305 Tatjana Huf W 2006 AT Dynamo Seyring
285 Samuel Jamöck M 2006 AT SC Neustift
282 Elias Kabourek M 2005 AT  
267 Melanie Kapfer W 2002 AT  
268 Thomas Kapfer M 2002 AT  
318 Marie Klein W 2006 AT LT ÖAV Königstetten
292 Fabian  Körbel M 2003 AT NÖMS Gerasdorf
309 Valentin Krischanitz M 2006 AT Dynamo Seyring
295 Marcel Leprich M 2004 AT NÖMS Gerasdorf
296 Janine  Lutz W 2004 AT NÖMS Gerasdorf
291 Fabienne Marliot W 2003 AT NÖMS Gerasdorf
260 Julia MICHLITS W 2006 AT GTVS Hammerfestweg
281 Judith Mraz W 2006 AT Die wilden Hühner
265 Marco Nemec M 2002 AT  
256 Jacqueline Neuhold W 2003 AT  
257 Jessica Neuhold W 2001 AT Team ERDINGER Alkoholfrei
287 Lina Neuhold W 2004 AT SC Neustift
310 Ferdinand Neumayr M 2006 AT Dynamo Seyring
312 Tina Oberleitner W 2005 AT Dynamo Seyring
263 Luca Pagani M 2006 AT FC Kapellerfeld
317 Christina Pastucha W 2003 AT Dynamo Seyring
294 Tiana Pavlovic W 2003 AT NÖMS Gerasdorf
301 Sebastian Pollak M 2006 AT NÖMS Gerasdorf
250 Sophie Pongracz W 2005 AT  
271 Kerstin Preisl W 2003 AT UAB Athletics
288 Michael Riedmüller M 2001 AT I love Gerasdorf
298 Sophie Riedmüller W 2005 AT NÖMS Gerasdorf
315 Pascal Rockenbauer  M 2004 AT Dynamo Seyring
314 Christoph Rossmanith M 2004 AT Dynamo Seyring
251 Lukas Schiller M 2001 AT KUS ÖBV Pro Team
262 Sandro Schreiber M 2006 AT FC Kapellerfeld
272 Christian Schwab M 2006 AT VS Gerasdorf
319 Marcel Schwarz M 2003 AT  
254 Julia Simka W 2005 AT  
302 Jana  Sokoll W 2006 AT NÖMS Gerasdorf
303 Alyssa Stranzinger W 2006 AT NÖMS Gerasdorf
290 Pascal Streibl M 2005 AT Langlaufteam Frojach
322 Oliwer Szyszka M 2003 PL MATechnik
293 Jetmir Tarllamishaj M 2003 AT NÖMS Gerasdorf
261 Nicolas Tomek M 2006 AT FC Kapellerfeld
316 Julia Trinkl W 2003 AT Dynamo Seyring
253 Julia Velkovski W 2001 AT  
274 Sinan Vural M 2006 AT VS Gerasdorf
266 Tatjana Waismayer W 2005 AT  
275 Lena Wallner W 2006 AT VS Gerasdorf
289 Julia Weese W 2005 AT SV Lurs Maissau
284 Lea Weidemann W 2005 AT SC Neustift