37 Sebastian Ableidinger M 2009 AT FC Kapellerfeld
71 Simon Ales M 2009 AT Volksschule Kapellerfeld
117 Dogan Atak M 2010 AT VS Gerasdorf
130 Rahman Atak M 2008 AT VS Gerasdorf
67 Noah Julian Axmann M 2007 AT Triathlonclub Kagran
15 Kathrin Bachinger W 2010 AT  
93 Petra Balogh W 2007 AT VS Gerasdorf
49 Sven Barta M 2011 AT FC Kapellerfeld
50 Louis Barta M 2007 AT FC Kapellerfeld
34 Alice Baumgartner W 2008 AT GTVS Hammerfestweg
58 Carlos Becker M 2007 AT FC Kapellerfeld
59 Isabel Becker M 2007 AT FC Kapellerfeld
94 Benjamin Bergmann M 2007 AT VS Gerasdorf
169 Tamara Binder W 2007 AT Dynamo Seyring
144 Alexander Bransky M 2009 AT VS Gerasdorf
20 Thanakorn Buachum M 2008 TH  
110 Marlies Burger W 2010 AT VS Gerasdorf
168 Anja Burger W 2007 AT Dynamo Seyring
63 Niko Burian M 2009 AT FC Kapellerfeld
83 Andjelo Djordjevic M 2007 AT VS Gerasdorf
124 Amelie Djulic W 2009 AT VS Gerasdorf
68 Sarah Doblinger W 2007 AT SC Neustift im Felde
163 Katharina Eder W 2008 AT Dynamo Seyring
120 Leon Elsinger M 2009 AT VS Gerasdorf
12 Simon Englich M 2008 AT  
145 Matthias Ezike M 2009 AT NAC
96 Annalena Fischer W 2007 AT VS Gerasdorf
100 Niklas Fischer M 2007 AT VS Gerasdorf
108 Lana Formann W 2010 AT VS Gerasdorf
111 Sophie Freudensprung W 2008 AT VS Gerasdorf
47 Leonie Gaida W 2008 AT FC Kapellerfeld
48 Matthias Gaida M 2010 AT FC Kapellerfeld
166 Andreas Gamsjäger M 2007 AT Dynamo Seyring
81 Raphael Giller M 2007 AT VS Gerasdorf
27 Paulina GOLEK W 2008 AT GTVS Hammerfestweg
105 Marie Granzer W 2007 AT VS Gerasdorf
103 Jonas Gröbminger M 2007 AT VS Gerasdorf
112 Clara Gröbminger W 2009 AT VS Gerasdorf
33 Amy Hadwiger W 2010 IE  
140 Florian Hafergut M 2009 AT VS Gerasdorf
91 Philipp Hainschwang M 2007 AT VS Gerasdorf
141 Dominik Hainschwang M 2010 AT VS Gerasdorf
162 kos Harangi M 2009 AT Dynamo Seyring
152 Johanna Hiebler W 2009 AT GTVS Hammerfestweg
149 Melanie Hlawacek W 2009 AT VS Kapellerfeld
72 Emil Hoffmann M 2007 AT VS Gerasdorf
13 Samy-Gabriel Imre M 2010 HU  
119 Tim Ivanic M 2010 AT VS Gerasdorf
158 Valentina Jamöck W 2012 AT SC Neustift
167 Daniel Janitsch M 2007 AT Dynamo Seyring
40 Eric Joch M 2009 AT FC Kapellerfeld
41 Selina Joch W 2007 AT FC Kapellerfeld
55 Vukasin Jonaskovic M 2008 AT FC Kapellerfeld
88 Oliver Jovanovic M 2008 AT VS Gerasdorf
114 Laurence Jovanovic M 2007 AT VS Gerasdorf
28 David KABOUREK M 2007 AT GTVS Hammerfestweg
104 Rayen Kalboussi Trabelsi M 2007 AT VS Gerasdorf
16 Emily Kaltenecker W 2010 AT  
56 Mateusz Karasek M 2008 PL FC Kapellerfeld
52 Lauritz Kaufmann M 2007 AT FC Kapellerfeld
53 Konstantin Kaufmann M 2010 AT FC Kapellerfeld
150 Lea  Kiseloski W 2009 AT VS Kapellerfeld
51 Paul Kittler M 2008 AT FC Kapellerfeld
14 Nina Köfinger M 2008 AT  
170 Lorenz Körmer M 2007 AT Dynamo Seyring
89 Neyla Kowalski W 2009 AT VS Gerasdorf
73 Martin Krizso M 2007 AT VS Gerasdorf
135 Manuel Krizso M 2010 AT VS Gerasdorf
43 Liam Kronberger M 2008 AT FC Kapellerfeld
17 Jonas Kruschina M 2008 AT ULC Horn
42 Tim Kuthan M 2011 AT FC Kapellerfeld
19 Moritz Lang M 2009 AT Gerasdorf Stammersdorf U8
62 Jakob Lechner M 2008 AT FC Kapellerfeld
121 Angelina Lukic W 2010 AT VS Gerasdorf
128 Tomislav Lukic M 2009 AT VS Gerasdorf
147 Lena Manhard W 2009 AT VS Kapellerfeld
38 Clemens Mayer M 2008 AT FC Kapellerfeld
39 Catrin Mayer W 2009 AT FC Kapellerfeld
132 Adriana Mayer W 2010 AT VS Gerasdorf
133 Mia Mayer W 2010 AT VS Gerasdorf
22 Fryderyk MENDEL M 2009 AT GTVS Hammerfestweg
85 Elena Mladenovic W 2009 AT VS Gerasdorf
86 Sara Mladenovic W 2007 AT VS Gerasdorf
138 Stefan Mladenovic M 2010 AT VS Gerasdorf
64 Kai Mohr M 2009 AT FC Kapellerfeld
159 Kristyna Monnier W 2009 AT Dynamo Seyring
106 Yuki Mori M 2010 AT VS Gerasdorf
25 Mesud MUHADZIC M 2009 AT GTVS Hammerfestweg
77 Kevin Müller M 2007 AT VS Gerasdorf
87 Loveleen Kaur Multani W 2007 AT VS Gerasdorf
123 Gurjot Singh Nandda M 2008 AT VS Gerasdorf
102 Bernhard Nepp M 2008 AT VS Gerasdorf
139 Luis Neugebauer M 2009 AT VS Gerasdorf
74 Armend Nuredini M 2007 AT VS Gerasdorf
107 Ledina Nuredini W 2009 AT VS Gerasdorf
118 Lina Omarebe W 2010 AT VS Gerasdorf
46 Dominik Pachler M 2008 AT FC Kapellerfeld
23 Leon PACHTA M 2010 AT GTVS Hammerfestweg
30 Jannick PACHTA M 2007 AT GTVS Hammerfestweg
92 Daniel Pelz M 2007 AT VS Gerasdorf
154 Rosalie Pelzer W 2012 AT LAC Harlekin
142 Justin Petz M 2010 AT VS Gerasdorf
80 Georg Pfann M 2008 AT VS Gerasdorf
161 Felix Preisl M 2009 AT Dynamo Seyring
90 Fabian Puntigam M 2009 AT VS Gerasdorf
32 Gregor Rath M 2007 AT LAC Harlekin
156 Noemi Rauch W 2008 AT  
11 Erik Richter M 2009 AT  
60 Daniel Rokos M 2009 AT FC Kapellerfeld
61 Sebastian Rokos M 2012 AT FC Kapellerfeld
109 Haris Sahuric M 2010 AT VS Gerasdorf
44 David Schatz M 2008 AT FC Kapellerfeld
45 Jakob Schatz M 2012 AT FC Kapellerfeld
101 Raphael Schibich M 2007 AT VS Gerasdorf
137 Daniel Schneiber M 2009 AT VS Gerasdorf
160 Dominik Schnitzer M 2009 AT Dynamo Seyring
97 Lukas Schön M 2007 AT VS Gerasdorf
127 Florian Schön M 2009 AT VS Gerasdorf
126 Lenja Schrom W 2009 AT VS Gerasdorf
36 Fabienne Schwarz W 2011 AT FC Kapellerfeld
146 Marco Seemann M 2007 AT  
31 Manuel SINDELAR  M 2007 AT GTVS Hammerfestweg
115 Maximilian Slerka M 2010 AT VS Gerasdorf
21 Stella-Maria SLEZAK W 2010 AT GTVS Hammerfestweg
29 Luca SLEZAK M 2007 AT GTVS Hammerfestweg
113 Simon Spring M 2008 AT VS Gerasdorf
129 Chiara Stangl W 2009 AT VS Gerasdorf
76 Yvonne Stelzmann W 2008 AT VS Gerasdorf
75 Benjamin Stocker M 2008 AT VS Gerasdorf
148 Felix Strasser M 2009 AT VS Kapellerfeld
57 Robert Tarapacz M 2009 PL FC Kapellerfeld
116 Amelia Tarllamishaj W 2010 AT VS Gerasdorf
134 Feodora Tolstykh W 2010 AT VS Gerasdorf
136 Makarius Tolstykh M 2010 AT VS Gerasdorf
35 Rafael Tomek M 2009 AT FC Kapellerfeld
66 Yuto Toyoshima M 2009 AT  
82 Ronald Trimmel M 2008 AT VS Gerasdorf
98 Gabriele Trimmel W 2008 AT VS Gerasdorf
164 Chiara Tschöp W 2007 AT Dynamo Seyring
165 Fabiana Tschöp W 2007 AT Dynamo Seyring
99 Kaan Ulusoy M 2007 AT VS Gerasdorf
131 Aysegül Ulusoy W 2010 AT VS Gerasdorf
26 Matthias VISKUP M 2009 AT GTVS Hammerfestweg
151 Verena Vogler W 2009 AT VS Kapellerfeld
65 Adrian Waismayer M 2007 AT  
69 Martin Walter M 2008 AT VS Kapellerfeld
70 Viktoria Walter W 2008 AT VS Kapellerfeld
155 Paul Weiß M 2008 AT Dr. Skala Schule
125 Paul Wichra M 2009 AT VS Gerasdorf
78 Lena Wiese W 2007 AT VS Gerasdorf
84 Celina Wiesner W 2008 AT VS Gerasdorf
153 Manuel Wilczak M 2008 AT GTVS Hammerfestweg
54 Moritz Wilhelm M 2008 AT FC Kapellerfeld
18 Piia Willimek W 2008 AT SV Gerasdorf/Stammersdorf
24 Ecrin YILDIZ W 2010 AT GTVS Hammerfestweg
79 Eren Yildiz M 2008 AT VS Gerasdorf
143 Akiyar Yildiz M 2009 AT VS Gerasdorf
95 Fabian Zeman M 2008 AT VS Gerasdorf
122 Irina Zuraw W 2010 AT VS Gerasdorf